Ultima Thule Interjöörid

ERAKLIENDILE
SISEARHITEKTILE
ARHITEKTILE
KINNISVARA ARENDAJALE

Köögid & garderoobid
Diivanid, toolid & voodid
Mööbli terviklahendused
Valgustusprojektid & disainvalgustid
Sisearhitektuursed projektid
Sisustusaksessuaarid

Ultima Thule Interjöörid

KÖÖGID

Ultima Thule Interjööride köögid kestavad ajas nii stiili kui ka kvaliteedi poolest. Põhjamaiselt luksuslikud köögid on disainitud ja valmistatud Eestis kasutades Itaalia kõrgtehniloogilist furnituuri.

Ultima Thule Interjöörid

GARDEROOBID

Põhjamaiselt luksuslikud garderoobid on disainitud ja valmistatud Eestis kasutades Itaalia kõrgtehniloogilist furnituuri. Kõik garderoobid valmivad iga tellija isiklike soovide järgi, kasutusel on suur valik standardseid garderoobmooduleid, kõik erisoovid teretulnud ja teostatavad.

AMANJEDA Casa

DIIVANID & TOOLID

AMANJEDA Casa on luksusliku disainiga ja kõrge kvaliteediga naturaalsete kangastega mööblidisaini paralleelmaailm AMANJEDA by Katrin Kuldma meeste- ja naisterõivaste kollektsioonidele. AMANJEDA Casa diivanid ja toolid valmivad Eesti parimate pehme mööbli meistrite poolt, uhkete proportsioonidega ja mugavatele mudelitele tulevad kangad Loro Piana Interiors'ilt.

Sjöholm

VOODID

Ultima Thule Galerii sisustuslahendused on valmis ümbritsema oma kliendid kõrge kvaliteediga ööpäevaringselt. Nii on meie partneriks ka luksuslikud voodid Sjöholmilt. Iga voodi komplekteeritakse tellija soovide järgi - põhi ja kattemadratsite tugevuse ja pehmuse tasakaal. Tekstiilide valikus pakume koostöös AMANJEDA Casa'ga ka Loro Piana Interiorsi kangaid.

LORO PIANA INTERIORS

Mööbel luksuslike terviklahendustena

Terviklike sisustusprojektide puhul loome sisustuslahenduse Loro Piana Interiorsi vaipade, kardinate, tekstiilaksessuaaride ning unikaalsete mööblikomplektidega.

Ultima Thule Interjöörid

Mööbel luksuslike detalidena

Kõrge kvaliteediga ja põhjamaise disainiesteetikaga on valikus söögi- ja diivanilauad, TV-kapid ja konsoollauad, vannitoa mööbel. Mööbli elemendid valmivad eritellimustena.

Ultima Thule Interiors, PROJEKTEERIMINE

VALGUSTUSPROJEKTID

Ultima Thule Interiors loob tehnilised üldvalgustuse lahendused lähtudes valguse kvaliteedi olulistest kriteeriumitest - valguse maksimaalne sarnasus päevavalgusega, fookus ja pehmus, tasakaal. Meie partneriks on Itaalia kõrgkvaliteetsete valgustite ja elektroonika tootja Essenzialed.

SEOS Valgustus

Modernsed lühtrid

Modernselt poeetilised lühtrid ja dekoratiivvalgustid on Ultima Thule Interjööride valikus Eesti parimalt - SEOS Valgustus. Modernselt poeetiliste lühtrite brändi looja on valgustidisainer Tõnis Vellama. Ultima Thule Galeriis on eksponeeritud suurim valik SEOS Valgustuse mudeleid.

ULTIMA THULE INTERIORS

SISEARHITEKTUURSED PROJEKTID

Ulltima Thule Interiors loob sisearhitektuursed tervikprojektid projektid ja eelarved, mis on ehitajale tööde teostamise aluseks

Loro Piana Interiors, AMANJEDA CASA, Alpaka

SISUSTUSAKSESSUAARID

Loro Piana Interiors pakub lisaks kaunitele naturaalsetele mööblikangastele ja eriprojektidena valmivale unikaalmööblile kõrge kvaliteediga stiilset valikut kardinakangaid, vaipu, seinakattematerjale ning pleede ja patju. AMANJEDA Casa sisustusaksessuaaride tunnusjooneks on unikaalsed tikandid. ALPAKA pleedid ja vaibad annavad interjööridele mõnusa pehmuse ja soojuse. Sisustusaksessuaare saab tellida eritellimusena.

ULTIMA THULE INTERIORS, MAAKRI 19/1, Tallinn

NÄIDISTE GALERII

Asume mugavalt Tallinna südalinnas. Siin on olemas toodete ja materjalide näidised. Kuulame, joonistame, arutleme ja arvutame. Oleme avatud kõikidel tööpäevadel ning laupäeviti. Olete oodatud!