KÖÖGID

KÖÖGID

KÖÖGID

KÖÖGID

KÖÖGID

KÖÖGID

KÖÖGID

KÖÖGID

Ultima Thule Interjööride köökide stiil ja kvaliteet on põhjamaiselt luksuslik. Meie köögid on disainitud ja valmistatud Eestis. Põhjamaisuse loovad uuenduslikkus, autentsed materjalid ja funktsionaalne minimalism, luksuslikkuse armastusega disanitud detailid ja teostuse kompromssitu kvaliteet.

Ultima Thule Interjööride köögid valmivad eritellimusena, mööblitootmisprotsessis on ühendatud kõrgtehnoloogiliste seadmete võimalused meisterliku käsitööga. Looduslikud ja tehiskivist, keraamilised ja kõrgkvaliteetsest plastist töötasapinnad valmistatakse ülima täpsusega tänu tipptasemel tehnoloogiaga varustatud tehase võimalustele. Parimate referentsidega köögitehnka ja -furnituur tuleb meie koostööpartnerilt Itaalias.

Oleme luksusköökide loojad, pakume oma klientidele vaid parimat, lähtume köökide disainimisel ja projekteerimisel kindlatest alustõdedest:

  • Meie köögid on loodud toidu valmistamise ja koos olemise nautimiseks, oleme keskendunud köökide kasutusmugavusele ja maksimaalsele funktsionaalsusele
  • Funktsionaalsuse tulemuseks on läbimõeldud disain ja seeläbi kõrge esteetika. Meie köögid on moodsa avatud eluruumi terviklikuks ja harmooniliseks osks.
  • Meie köökide unikaalse karakteri loovad multifunktsionaalsed elemendid ning innovaatilised materjalid. Oleme tuletanud originaalsed lahendused nii elegantselt klasskaliste kui modernselt ootamatute detailidega.

Ultima Thule Interjööride köök on kindlasti kodu südameks. Ultima Thule Interjööride köögid kestavad ajas nii stiili kui ka kvaliteedi poolest.

Köögi kavandamine ja esialgne hinnapakkumine

Iga köögi loomist alustame idee visualiseerimisest, kuulame teie soovid või lähtume tellija sisearhitekti visioonist. Esialgse eskiisiga juurde koostame ka hinnapakkumise. Kui oleme idee, eeskiisi ja eelarve tellijaga kooskõlastanud lepime kokku köögi valmise tähtaja.

Kõrge kvalteediga tehnilised elemendid

Hea koostöö toimub rahvusvaheliselt tunnustatud materjalide, furnituuri ja köögitehnika partneritega. Ultima Thule Interiors mööbliseerias on kasutatud kõige vastupidavamaid ja tugevamaid mööblimaterjale ja furnituurisarju. Köögitehnika osas pakume kõige kaasaegsemaid, kvaliteetsemaid ja funktsionaalsemaid lahendusi. Mudelite, mõõtude ja funktsionaalsuste piiramatu valik annab ruumi kujundamisel paindlikkuse ning võimaldab luua disainmööblit ka kõige nõudlikumale maitsele.

Ultima Thule Interjöörid pakub parimat köögitehnikat, olles Foster S.P.A. maaletooja ja esindaja. Foster S.P.A. on juhtiv roostevabast terasest köögitehnika tootja. Fosteril on pikaajaline koostöö maailma prestiižseimate köögibrändidega, paljud funktsionaalsed lahendused on välja töötatud koostöös maailmatasemel kokkade ja disaineritega.

Parima kvaliteediga töötasapinnad

Töötasapinnad valmistame vastavalt kliendi soovile ainulaadsetest looduslikest kividest või innovaatilisest tehiskivist, keraamikast või kõrgtehnoloogilisest kompaktlaminaadist.

Meie tähtsaimaks töötasapindade partneriks on Cosentino. Esmaklassiliste looduslike ja tehiskivide valik võimaldab luua unikaalseid ja vastupidavaid köögitasapindasid. Kivi töötlemine tipptehnoloogiaga varustatud tehases võimaldab täpsust ja loominguvabadust.

Detailideni välja töötatud funktsionaalsused.

Pair text with an image to give customers insight into your brand. Tell a story, explain a product detail, or describe a new promotion.

Kaunid detailed

Foster S.p.a. köögitehnika

Oleme valinud oma koostööpartneriks köögitehnika brändi, mis on samaväärselt kõrge kvaliteediga ja disianiesteetikaga.

Köögimööbli valmistamise protsess

Külastame teie kodu ja selgitame välja kõik vajalikud mõõdud, täpsustame ja kooskõlastame vajalikud muudatused köögi projektis. Seejärel alustame mööbli valmistamisega, tellime tehnika ja lepime kokku köögimööbli valmimiskuupäeva.

Köögi transport, paigaldus ja garantiid

Valmis köögi transpordime Teie koju, paigaldame ja teostame kvaliteedikontrolli.

Iga Ultima Thule Interjööride köök on hoolika disaini tulemus, mis on kooskõlas klientide unistustega kodu südamest. Ultima Thule Interiorsi köögile anname 5-aastase garantii ning furnituurile 25-aastase garantii.