GARDEROOBID


Ultima Thule Interjööride garderoobid valmivad kõrge kvaliteediga Itaalias toodetud alumiiniumdetailidest ning iga tellija soovidele vastava välimusega mööbliplaadist detailidest, mis valmistatakse vastavalt ruumi mõõtudele Eestis. Meie valikus on nii luksuslikud naturaalsest puidust spoonpinnad kui ka garderoobideks hästi sobivad melamiinid.

Garderoobilahendustena oleme välja töötanud klassikalised funktsionaalsed kõrge esteetikaga kapisisud, Walk-In garderoobide elegantsed ja õhulised seinasüsteemid, eraldiseisvad ruumijagajatena toimivad garderoobid ning peente alumiiniumprofiilidega uksesüsteemid. Alumiiniumraamides uksed võivad olla klaasitud või vastavalt tellija soovile viimistlusega mööbliplaadist. Garderoobides kasutatav valgustus on mahe ja ühtlane ning suunatud üksnes kapisisule.

"Walk-in" süsteem

Ülikerge alumiiniumist seinasüsteem võimaldab luua elegantsed ja funktsionaalsed garderoobid niii omaette ruumidesse kui ka häst organiseeritud seinakapina avatult või klaasuste taha.

Hingedega ustega gardroobikapid ja avatud moodulkapi süsteemid

Meie alumiiniumprofiilid hingedega ustele on visuaalselt kerged, kvaliteet on loodud rahuldama ka kõige nõudlikumaid kliente.

Raamaturiiulid

Raamaturiiulisüsteemi alumiiniumdetaile on lihtne paigaldada. Ruumis on neil õhulisus ja kergus.

Lükanduksed ja tasapinnalised uksed

Sahtlite aksessuaarid

Kõiki sahtleid saab täiendada stiilsete ja funktsionaalsete sahtlijagajate ning sisudega.

Garderoobi aksessuaarid

Loome nii lihtsalt paigaldatavaid standardseid kui ka väikseimates detailides kliendi soove järgivad kõrge esteetikaga garderoobilahendused.