ULTIMA THULE GALERII - Põhjamaise luksuse loojad Maakri Kvartalis, Tallinnas, alates talvisest pööripäevast 2019.

Ultima Thule Galerii on hoolikalt kureeritud kontseptuaalne butiik, mis pakub unikaalset valikut kunstiteoseid, disainibrände ja elustiili teenuseid põhjamaise luksuse loojatelt. Ultima Thule Galerii inspireeriv, mugav ja mitmekülgne ostu- ning teenustekeskkond on loodud nii erakliendile kui professionaalsele partnerile.

Ultima Thule Galeriist leiate meeste ja naiste rõivaid ning juveele, naturaalseid salle ja pleede, keraamikat ning sisustuselemente põhjamaise luksuse loojatelt - Alpaka, AMANJEDA by Katrin Kuldma, AMANJEDA Home, Archipolaris, Arro Porcelain, Diastone, Karin Kersa Jewellery, Tõnis Vellama I SEOS, WOOM. Ultima Thule Galerii asub moodsa Tallinna südames ajaloolises Maakri Kvartalis.

 

ALATES TALVISEST PÖÖRIPÄEVAST 2019

Ultima Thule Galerii partnerid tähistasid oma ühist teekonda, toetades Tallinna Poistekoori ja Viini Rahvaooperi metsosoprani Annely Peebo jõulukontserti 2019. aasta detsembris. Unikaalne kontsert toimus Tallinna ühes uhkeimas ja kauneimas pühakojas keskajal, Niguliste kirikus. Niguliste on täna Eesti Kunstimuuseumi filiaal.

Talvisel pööripäeval 2019 avasid Agent B, Alpaka, AMANJEDA by Katrin Kuldma, AMANJEDA Home, Archipolaris, Arro Porcelain, Karin Kersa Jewellery ja WOOM Ultima Thule Galerii uksed Tallinna südalinnas. Alates 2020. aastast on Ultima Thule Galeriiga liitunud Diastone, Tõnis Vellama / SEOS Valgustus ja Baltic Luxury.

Ultima Thule Galerii asutamise kontserdi pildigaleriid leiate siit: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ultimathulegallery&set=a.231546508344322ULTIMA THULE LEGEND

Ultima Thule on müütiline saar kaugel Põhjalas, mida kirjeldas oma reisikirjas tuhandete aastate eest  Kreeka maadeuurija Pytheas. Aja jooksul sai Ultima Thulest legend - unistus kaugel Põhjalas maailma äärel asuvast rikkaliku kultuuriga saarest. Põhjala maad ja mered on olnud 
sihtkohaks paljudele õnneotsijatele läbi sajandite. Siit on leitud viljakaid maid ja merevaiku, enneolematult pikki suvepäevi ja puutumatut loodust.

Ultima Thule asupaiga kohta on mitmeid teooriaid, neist enim on tõestust leidnud armastatud kirjaniku, filmitegija ja poliitiku, Eesti endise presidendi Lennart Meri elutöö. Tema uuringute kohaselt antiikajal kirjeldatud legendaarne Thule on Saaremaa. 

Ultima Thule sümboliseerib rännakut maailma äärele - uue avastamist ja erakordse otsinguid, püüdlust kõrgemate standardite poole. Ultima Thule ideest inspireerituna on sündinud sarnaseid väärtuseid jagavate disaini- ja elustiilibrändide, kunstnike ja loojate koostöö.