ULTIMA THULE SISUSTUS
Põhjamaine kvaliteet 
DIASTONE
TÕNIS VELLAMA / SEOS Valgus
ALPAKA
ARRO PORCELAIN


SISEARHITEKTUUR

Ultima Thule Interiors pakub kõiki elemente kodu või avaliku ruumi sisustamiseks - eritellimusel valmistatud köögid ja riidekapid, kohvi- ja söögilauad, diivanid ja voodid, valgustid, tekstiilid, seinalahendused, põrandakatted ja sisustusaksessuaarid. Ultima Thule Interiors loob sisekujunduslahendusi ideest eelarve ja teostuseni. Ultima Thule Interiors on partner arhitektidele ja sisearhitektidele, kinnisvaraarendajatele, äri- ja eraklientidele.


KÖÖGID & GARDEROOBID

ARCHIPOLARIS on uuenduslike köökide ja riidekappide partner. Mööblitootmisprotsessis ARCHIPOLARIS on ühendatud kõrgtehnoloogiliste seadmete võimalused meisterliku meisterlikkusega. Head koostööd tehakse rahvusvaheliselt tunnustatud materjalide, furnituuri ja köögiseadmete partneritega nagu KESSEBÖHMER, SALICE, ROCKENHAUSEN. DIASTONE on looduslike, tehis- ja keraamiliste kiviplaatide partner tööpindadele. Tipptasemel tehnoloogiatega varustatud tehas DIASTONE võimaldab kõrgeimat tehnilist ja praktilist täpsust, kuju ja funktsiooni uuendust.


DIIVANID JA VOODID

AMANJEDA kodu diivanite ja tekstiilelementide kollektsioonid pakuvad kõige mugavamaid ja luksuslikumaid lahendusi koos Loro Piana Interjööridega. Kvaliteetsed pehme mööbli tootmistehnoloogiad vastavad maailma parimatele looduslikele ja vääriskangastele - kašmiir, vill, angoora, siid, lina, puuvill, lootoslill.


VALGUSTUS

Ultima Thule galerii Interiors loob oma projektidele valgustuslahendusi koostöös valgustusmaailma parimate asjatundjatega. Valguslahenduste loomise kriteeriumid on valguse kvaliteet - maksimaalne sarnasus päevavalgusega, fookus ja pehmus, tasakaal. Valguslahendusteks on Tõnis Vellama / SEOS Lighting - valgustusprojektid ja lühtrid. 

Tõnis Vellama / SEOS Valgustus on suurima valiku ja kõrgeima tasemega Eesti disainvalgustite bränd. Tõnis Vellama / SEOS Valgustus valgustid ja valguslahendused on suures osas eritellimused, kus projektide koostööpartneriteks on arhitektid ja sisearhitektid.


SISUSTUSELEMENDID

ALPAKA pleedid ja vaibad ning MONIKA JÄRG vaibad annavad interjöörile viimase sooja lihvi, ARRO PORCELAIN loob atmosfääri meeleolu jutustavate lauanõude, vaaside ja käsitsi valmistatud valamutega.
Ultima Thule Interiors esindab hoolikalt valitud sisekujundusbrände, millel on aastatepikkune ajalugu ja kogemus. Kõik Ultima Thule Interiori partnerid toodavad kõrgekvaliteedilisi tooteid, millel on vastutustundlik suhtumine keskkonda. Lisaks loetletud kaubamärkidele teeme sisekujunduse terviklike lahenduste täiuslikuks rakendamiseks koostööd paljude teiste valitud kaubamärkide ja tootjatega, sealhulgas MANG, DELUX, KALK LIGHTS, RENDL, UKU, SAAREMAA RESORT CHAIR, ZIZI.

 

Tags: Art Kunst